IKC De Kinderkoepel contactgegevens

U kunt ons bereiken via onderstaand telefoonnummers of per e-mail (info@kinderkoepelleeuwarden.nl)

Pieter Feddesstraat 2
8921 BR Leeuwarden

T: 058 213 74 78

Vredeman de Vriesstraat 21
8921 BP Leeuwarden

T: 058 213 74 78

naam:
e-mail:
ik heb:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kind(eren) op school
Ik ga akkoord met het privacybeleid
verzenden annuleer

Uw aanmelding is met succes verwerkt.


sluiten

nieuwsbrief

 
menu

Ons team

De kwaliteit van de Kinderkoepel wordt bepaald door de mensen die dagelijks met hart, hoofd en handen met de kinderen samenwerken. Het team bestaat uit een dertigtal betrokken vakmensen. Formeel zijn er verschillende overkoepelende organisaties als werkgever en betrokken bij de uitvoering van de taken binnen de Kinderkoepel. Maar in de praktijk werken onze mensen in één team als medewerkers van de Kinderkoepel.

Contactgegevens teamleden

Directeur:

Tiny Hoedemaker

t.hoedemaker@pcboleeuwarden.nl

Adjunct / IB-er bovenbouw:

Ida Koster

i.koster@pcboleeuwarden.nl

Onderbouwcoördinator / IB-er:

Joke Pander

j.pander@pcboleeuwarden.nl

 

   

 

Leerkrachten:

Groep 1a/2a:

Monique Sikma

m.sikma@pcboleeuwarden.nl

 

Hilly Hoitema

h.hoitema@pcboleeuwarden.nl

Groep 1b/2b:

Jildau Fokkema

j.fokkema@pcboleeuwarden.nl

 

Maureen kramer

m.kramer@pcboleeuwarden.nl

Groep 1c/2c:

Anja van der Eems

a.vdeems@pcboleeuwarden.nl

 

Hilly Hoitema

h.hoitema@pcboleeuwarden.nl

Groep 3a:

Astrid Wiersma

a.wiersma@pcboleeuwarden.nl

 

Esmeralda Boonstra

e.boonstra@pcboleeuwarden.nl

Groep 3b:

Anja van der Eems

a.vdeems@pcboleeuwarden.nl

 

Esmeralda Boonstra

e.boonstra@pcboleeuwarden.nl

Groep 4:

Marjanna de Jong

mja.dejong@pcboleeuwarden.nl

Groep 5a:

Richard de Vries

r.devries@pcboleeuwarden.nl

Groep 5b:

Marga Witteveen

m.witteveen@pcboleeuwarden.nl

 

Ada de Lange

a.delange@pcboleeuwarden.nl

Groep 6:

Martine Huisman

m.huisman@pcboleeuwarden.nl

 

Ada de Lange

a.delange@pcboleeuwarden.nl

Groep 7:

Laura van der Ploeg

l.vdploeg@pcboleeuwarden.nl

Groep 8a:

Christa v.d. Iest

c.vdiest@pcboleeuwarden.nl

 

Maria van Twist

m.vantwist@pcboleeuwarden.nl

 

Cora Swart-Tiemersma

c.swart@pcboleeuwarden.nl

Groep 8b:

Pietje Horjus

p.horjus@pcboleeuwarden.nl

 

Administratie:

Astrid Bakker

a.bakker@pcboleeuwarden.nl

Conciërge:

Alexander Bul

a.bul@pcboleeuwarden.nl

 

Speelleergroepen:

Maaike Boorsma

maaike.boorsma@sinnekinderopvang.nl

 

Cilya van den Berg

cilya.vandenberg@sinnekinderopvang.nl

 

Wietse Boersma

wietse.boersma@sinnekinderopvang.nl

 

Miranda Brouwer

miranda.brouwer@sinnekinderopvang.nl

 

Buitenschoolse opvang:

Nicolette Visser

nicolette.visser@sinnekinderopvang.nl

 

Cultuur:

Roos Heesterbeek (cultuurcoach)

roos-heesterbeek@kunstkade.nl

 

Nina Bouwman (vakdocent muziek)

 

 

Nannette van Tongeren(danscocent)

info@dance-up.nl

(meer over dit onderwerp)